Podejmę współpracę z osobami współtworzącymi przyszłą Fundację w celu zachowania i ochrony zagrożonych wyginięciem pszczół.

Idea prowadzenia Fundacji nastawionej na rozmnażanie pszczół, bez wybierania miodu i produktów pszczelich wymaga ogromu pracy i zdobycia znacznej biurokratycznej wiedzy odnośnie zasad funkcjonowania i prowadzenia Fundacji. W związku z tym iż najlepiej czuję się będąc blisko pszczół, oraz wdrażając nowe pomysły, chciałbym zadania biurowe, w których nie czuję się najlepiej przeznaczyć odpowiedzialnemu wolontariuszowi.

Szukam wolontariuszy do pracy w biurze z wyłączeniem księgowości (tym zajmie się firma zewnętrzna), oraz osoby do pomocy w terenie (wykonywanie barci, wieszanie kłód itp. – osoba bez znajomości pszczelarstwa – do przyuczenia).

Fundacja jest na etapie powstawania. 

Siedziba znajdować się będzie we wsi w pobliżu nadmorskiej miejscowości – Ustka. 

Jeśli temat ochrony przyrody jest Tobie bliski, lub  chciałbyś pozostawić po sobie coś wartościowego dla przyszłych pokoleń, lub po prostu lubisz pomagać…skontaktuj się ze mną przez formularz i zostaw swoje dane do kontaktu.

Do pracy z pszczołami nie potrzebna jest wiedza pszczelarska! Nie jesteśmy i nigdy nie będziemy pszczelarzami. My rozmnażamy pszczoły. Brak wykształcenia pszczelarskiego jest wręcz wskazany! Reszty nauczymy 

Najlepszy czas na zmiany jest TERAZ!

 

Włącz napisy do filmu!

 

WESPRZYJ PROJEKT NA ZRZUTKA.PL

WYŚLIJ PRYWATNĄ WIADOMOŚĆ

[contact-form][contact-field label=”Podpis” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”E-mail” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”Witryna internetowa” type=”url” /][contact-field label=”Wiadomość” type=”textarea” /][/contact-form]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *