Inspiracja.

Zainspirowany działaniami Marcina Różalskiego i Jego akcji Pomagam Pomagać postanawiam co następuje:

 

 

Deklaracja sumienia.

  • Raz w miesiącu dokonywać mikro wpłat na wybraną przez siebie Fundację, projekt, lub osobę prywatną, oraz co miesiąc wybierać inną…i tak do końca życia:)

Uzasadnienie.

Świat się zmienia, ludzie również, my sami także. Nigdy nie wiemy kiedy to my sami będziemy potrzebowali pomocy, nigdy nie wiemy kiedy to my sami będziemy chcieli pomagać innym Tworząc swój projekt, inicjatywę obywatelską, fundację, stowarzyszenie itp. Rządy rządmi, partie partiami, ale to w nas drzemie ogromna moc. Moc do globalnych zmian mikro czynami. Wykorzystajmy to w końcu i zmieńmy ten świat na lepszy!

Drzemiąca siła.

Wyobraźmy sobie iż wpłacając 1 zł na wybraną przez siebie fundację  w skali globalnej dokonujemy comiesięcznych cudów! i to wszystko dzięki takim ludziom jak Ty! Tak Twoja złotówka może zmieniać świat comiesiąc, ale najpierw musisz zmienić siebie, uwierzyć, że Twoje działanie ma znaczenie, a ma! Jesteś ważny! Nawet sobie nie zdajesz sprawy jak bardzo. Zrozumiałem to dopiero inicjując projekt rozmnażania pszczół i prosząc o wsparcie poprzez portal zrzutka.pl na powołanie Fundacji Ochrony Pszczół Nowa Ziemia grupę wegetarian, wegan i witarian na grupach Facebookowych.

Nie bądź jednym z tych ludzi o których mówi redaktor: „Internet generuje ludzi, którzy dużo mówią, a mało robią”

 

Ludzie do pomocy są, brakuje jedynie środków. Twoich 50 groszy, 1 złotówki. Zrozum to wreszcie.

 

Moja prośba o wsparcie do wegetarian, wegan, witarian…

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *